Nie tylko zabawne, ale i praktyczne! Nasz wielokrotnie nagradzany Bloccs® Covers Have You Covered!

Bloccs® zostały zaprojektowane tak, aby można je było w pełni zanurzyć w wodzie, co pozwala na pływanie, prysznic lub kąpiel. Pokrowce na nogi są dostępne w rozmiarach dla dorosłych i dzieci, łatwo rozciągają się na gipsie nogi lub opatrunku i tworzą komfortowe uszczelnienie skóry wokół nogi.

Bloccs Waterproof Cast Cover, Child Full Leg (7)

WYBRAĆ NAJLEPSZY ROZMIAR POKRYWY

Bloccs® Protectors są nieocenione zawsze i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wodoodporna ochrona gipsu lub opatrunku - na basenie, plaży czy w wannie.

Bloccs® są łatwo rozciągane na gipsie lub opatrunku, aby stworzyć wodoszczelne uszczelnienie. Prawidłowy obwód jest niezbędny dla wodoszczelnego uszczelnienia, a długość może być większa niż zmierzona.

Aby uzyskać najlepsze dopasowanie, należy wziąć pod uwagę zarówno rozmiar dla dorosłych, jak i dla dzieci. Prosimy o zapoznanie się z tabelą rozmiarów.

ZNALEZIENIE ODPOWIEDNIEGO ROZMIARU OSŁONY NA NOGI

KROK 1: Czy potrzebujesz pełnej czy krótkiej osłony? Jeśli gips kończy się poniżej kolana, wystarczy krótki pokrowiec. Jeśli odlew kończy się nad kolanem, potrzebujesz pełnej osłony.

KROK 2: Zmierz odpowiednią długość osłony. Mierz od pięty do wysokości nad gipsem lub opatrunkiem.

KROK 3: Zmierz, aby uzyskać wodoszczelne uszczelnienie. Zmierz odległość wokół nogi tuż nad gipsem lub opatrunkiem.

KROK 4: Sprawdź tabelę rozmiarów. Z tabeli rozmiarów nóg, wybrać Bloccs® pokrywa, która będzie w pełni pasować na gipsie lub opatrunku.

Rozważ rozmiary dla dorosłych i dzieci

FAQ DOTYCZĄCE ROZMIARÓW

POKROWCE NA NOGI DLA DOROSŁYCH

Dzięki łatwym do wykonania instrukcjom i informacjom dotyczącym pielęgnacji, osłona na nogę pozwoli Ci na niezależność podczas brania prysznica, pomimo posiadania gipsu lub opatrunku.

Jeśli nie możesz się doczekać wakacji, wycieczki na plażę lub nad jezioro? A może po prostu zostaniesz w domu i pójdziesz na basen lub do jacuzzi?

Nie przegap żadnej z tych przyjemności!

SKLEP Z POKROWCAMI NA NOGI DLA DOROSŁYCH

DZIECIĘCE OSŁONY NÓG

W Bloccs® rozumiemy wyzwania, przed którymi stoją niektórzy rodzice zachęcający swoje dzieci do brania prysznica lub kąpieli, a posiadanie gipsu lub opatrunku nie musi być kolejną wymówką!

Z łatwymi do naśladowania instrukcjami i informacjami o pielęgnacji, Bloccs® daje dzieciom niezależność, aby kontynuować prysznic lub kąpiel pomimo urazu.

Jeśli cieszysz się na rodzinne wakacje, wycieczkę na plażę lub jezioro, albo po prostu zostajesz w domu i idziesz na lokalny basen, z Bloccs® nie ma potrzeby, aby Twoje dziecko przegapiło tę okazję.

W pełni zanurzalny, Bloccs® może chronić odlew przed piaskiem i morzem.

SKLEP DZIECKO KRÓTKA NÓŻKA SKLEP DZIECKO CAŁA NOGA
 • TO BYŁO BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA BASENU, PLAŻY I KĄPIELI.

  TO BYŁO BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA BASENU, PLAŻY I KĄPIELI.

  Bloccs® uratował nasze letnie wakacje w Down Under! Lato w Australii

  T. Dalton

 • BLOCCS® NIE MOŻEMY CI WYSTARCZAJĄCO PODZIĘKOWAĆ, TWOJE OCHRANIACZE NA ODLEWY SĄ NIESAMOWITE I TO NAPRAWDĘ #SAVEDOURHOLIDAY

  BLOCCS® NIE MOŻEMY CI WYSTARCZAJĄCO PODZIĘKOWAĆ, TWOJE OCHRANIACZE NA ODLEWY SĄ NIESAMOWITE I TO NAPRAWDĘ #SAVEDOURHOLIDAY

  Nasza 3-letnia dziewczynka złamała nogę na tydzień przed naszymi wakacjami na wyspie Hamilton. Dzięki szybkiej dostawie i niesamowitemu produktowi nasza mała syrenka była w stanie pływać i cieszyć się w wodzie.

  S.Booth

 • TO BYŁ RATUNEK!

  TO BYŁ RATUNEK!

  Po wypadku na rowerze straciłem kawałek skóry z nogi i lekarz powiedział, że nie mogę zamoczyć nogi podczas wakacji (nawet po 7 tygodniach rekonwalescencji). Jako zapalony pływak byłem zdumiony, że nie tylko mogę zanurzyć się i wyjść z basenu i wziąć prysznic z łatwością, ale mogę zrobić 50 długości basenu, a moja noga pozostała całkowicie sucha!!!

  E.Hart

 • URATOWAŁ NASZE WAKACJE NA PEWNO!

  URATOWAŁ NASZE WAKACJE NA PEWNO!

  Fantastyczny produkt wykonuje genialną pracę i na pewno będę go polecać

  C.Pursey

SKLEP WSZYSTKIE PRODUKTY BLOCCS®

 • Zamówienia są wysyłane z Wielkiej Brytanii, więc po prostu wybierz, gdzie chcesz, aby Twoje zamówienie zostało wysłane! Niezależnie od tego, czy jest to Twój adres domowy, adres wakacyjny, czy nawet dostarczony prosto do ukochanej osoby.

  Dostępna wysyłka na cały świat!!!

  INFORMACJE DOTYCZĄCE ZAMAWIANIA, PŁATNOŚCI I DOSTAWY

Śledź nas na Facebooku i Instagramie

#Bloccs #SaveOurHoliday