JAK WYBRAĆ NAJLEPSZY ROZMIAR POKROWCA NA NOGI!

Zaprojektowane z myślą o całkowitym zanurzeniu pokrowce Bloccs® są nieocenione zawsze i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wodoodporna ochrona gipsu lub opatrunku - na basenie, plaży lub w wannie.

Bloccs® łatwo rozciągają się na gipsach i opatrunkach, tworząc wodoszczelne uszczelnienie.

Należy postępować zgodnie z tabelą rozmiarów. Należy pamiętać, że dodatkowa długość jest w porządku, pomiar obwodu musi mieścić się w podanym zakresie. Aby uzyskać najlepsze dopasowanie, może być konieczne wzięcie pod uwagę zarówno rozmiarów dla dorosłych, jak i dla dzieci.

 • KROK 1: Zmierz długość

  Zmierz od pięty do tuż nad gipsem lub opatrunkiem.

  Osłona może być dłuższa niż to konieczne.

  KROK 2: Zmierz obwód dla wodoszczelnego uszczelnienia.

  Zmierz odległość wokół nogi tuż nad gipsem.

  KROK 3: Sprawdź tabelę rozmiarów.

  Na podstawie tabeli rozmiarów nóg wybierz osłonę Bloccs®, która będzie w pełni pasować do gipsu lub opatrunku, jednocześnie tworząc szczelne uszczelnienie.

  Uwaga: Zawsze mierzyć pod kątem wodoszczelnego dopasowania.

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE ROZMIARÓW

POKROWCE NA NOGI DLA DOROSŁYCH

Dzięki łatwym do wykonania instrukcjom i informacjom dotyczącym pielęgnacji, osłona na nogę pozwoli Ci na niezależność podczas brania prysznica, pomimo posiadania gipsu lub opatrunku.

Jeśli nie możesz się doczekać wakacji, wycieczki na plażę lub nad jezioro? A może po prostu zostaniesz w domu i pójdziesz na basen lub do jacuzzi?

Nie przegap żadnej z tych przyjemności!

SKLEP Z POKROWCAMI NA NOGI DLA DOROSŁYCH

DZIECIĘCE OSŁONY NÓG

W Bloccs® rozumiemy wyzwania, przed którymi stoją niektórzy rodzice zachęcający swoje dzieci do brania prysznica lub kąpieli, a posiadanie gipsu lub opatrunku nie musi być kolejną wymówką!

Z łatwymi do naśladowania instrukcjami i informacjami o pielęgnacji, Bloccs® daje dzieciom niezależność, aby kontynuować prysznic lub kąpiel pomimo urazu.

Jeśli cieszysz się na rodzinne wakacje, wycieczkę na plażę lub jezioro, albo po prostu zostajesz w domu i idziesz na lokalny basen, z Bloccs® nie ma potrzeby, aby Twoje dziecko przegapiło tę okazję.

W pełni zanurzalny, Bloccs® może chronić odlew przed piaskiem i morzem.

SKLEP DZIECKO KRÓTKA NÓŻKA
 • TO BYŁO BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA BASENU, PLAŻY I KĄPIELI.

  TO BYŁO BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA BASENU, PLAŻY I KĄPIELI.

  Bloccs® uratował nasze letnie wakacje w Down Under! Lato w Australii

  T. Dalton

 • BLOCCS® NIE MOŻEMY CI WYSTARCZAJĄCO PODZIĘKOWAĆ, TWOJE OCHRANIACZE NA ODLEWY SĄ NIESAMOWITE I TO NAPRAWDĘ #SAVEDOURHOLIDAY

  BLOCCS® NIE MOŻEMY CI WYSTARCZAJĄCO PODZIĘKOWAĆ, TWOJE OCHRANIACZE NA ODLEWY SĄ NIESAMOWITE I TO NAPRAWDĘ #SAVEDOURHOLIDAY

  Nasza 3-letnia dziewczynka złamała nogę na tydzień przed naszymi wakacjami na wyspie Hamilton. Dzięki szybkiej dostawie i niesamowitemu produktowi nasza mała syrenka była w stanie pływać i cieszyć się w wodzie.

  S.Booth

 • TO BYŁ RATUNEK!

  TO BYŁ RATUNEK!

  Po wypadku na rowerze straciłem kawałek skóry z nogi i lekarz powiedział, że nie mogę zamoczyć nogi podczas wakacji (nawet po 7 tygodniach rekonwalescencji). Jako zapalony pływak byłem zdumiony, że nie tylko mogę zanurzyć się i wyjść z basenu i wziąć prysznic z łatwością, ale mogę zrobić 50 długości basenu, a moja noga pozostała całkowicie sucha!!!

  E.Hart

 • URATOWAŁ NASZE WAKACJE NA PEWNO!

  URATOWAŁ NASZE WAKACJE NA PEWNO!

  Fantastyczny produkt wykonuje genialną pracę i na pewno będę go polecać

  C.Pursey

SKLEP WSZYSTKIE PRODUKTY BLOCCS®

 • Zamówienia są wysyłane z Wielkiej Brytanii, więc po prostu wybierz, gdzie chcesz, aby Twoje zamówienie zostało wysłane! Niezależnie od tego, czy jest to Twój adres domowy, adres wakacyjny, czy nawet dostarczony prosto do ukochanej osoby.

  Dostępna wysyłka na cały świat!!!

  INFORMACJE DOTYCZĄCE ZAMAWIANIA, PŁATNOŚCI I DOSTAWY

Śledź nas na Facebooku i Instagramie

#Bloccs #SaveOurHoliday