NASZA HISTORIA

Wszystko zaczęło się, gdy dziecko naszego dyrektora firmy doznało kontuzji i szybko stało się jasne, że utrzymanie jego odlewu w suchości podczas prysznica i kąpieli będzie prawdziwym wyzwaniem.

Rodzinna firma jest wyspecjalizowanym producentem gumy do zanurzania i posiada ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji uszczelek na nadgarstek, kostkę i szyję dla przemysłu morskiego. Nie minęło więc wiele czasu, zanim zastosowaliśmy tę wiedzę i narodził się Bloccs®.

Bloccs® łatwo nasuwa się na gips i opatrunki, aby utrzymać w 100% suchą rękę, nogę, łokieć i kolano. Są samouszczelniające, wielokrotnego użytku i umożliwiają dzieciom i dorosłym kontynuowanie brania prysznica, kąpieli i pływania. Bloccs® są dostępne w różnych rozmiarach. Stanowią bezpieczniejszą alternatywę dla przyklejania torby do kończyny, balansowania na jednej nodze pod prysznicem lub prób mycia się jedną ręką.


  • Zamówienia są wysyłane z Wielkiej Brytanii, więc po prostu wybierz, gdzie chcesz, aby Twoje zamówienie zostało wysłane! Czy jest to adres domowy, adres wakacyjny lub nawet dostarczony prosto do ukochanej osoby.


    Dostępna wysyłka na cały świat!!!

    KUPUJ TERAZ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie

#Bloccs #SavedOurHoliday