ZWROT I GWARANCJA

Polityka zwrotów

Mamy nadzieję, że jesteś zadowolony z zakupu. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupu, po prostu zwróć go, nieużywany, w oryginalnym stanie w ciągu 4 tygodni od daty zakupu. Wszelkie koszty dostawy nie zostaną zwrócone. Należy zachować dowód nadania przesyłki zwrotnej.

Czas oczekiwania na otrzymanie, przetworzenie i zaksięgowanie zwrotu na koncie wynosi do 21 dni. Zwroty są zazwyczaj przetwarzane od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem weekendów i świąt państwowych).

ZAGUBIONE LUB USZKODZONE ZAMÓWIENIA

Zagubione lub uszkodzone zamówienia należy zgłosić w ciągu 2 tygodni od pierwotnej daty zakupu.

JAK MOGĘ ZWRÓCIĆ ZAMÓWIENIE?

Najszybszym i najłatwiejszym sposobem zwrotu zakupionego produktu jest skorzystanie z formularza KONTAKT. Będziemy potrzebować identyfikatora zamówienia, adresu e-mail i powodu zwrotu. Identyfikator zamówienia można znaleźć w wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia. Jeśli nie masz identyfikatora zamówienia, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Po zatwierdzeniu wniosku o zwrot skontaktujemy się z Tobą za pośrednictwem wiadomości e-mail potwierdzającej adres dostawy zwrotnej. Klient jest odpowiedzialny za opłatę za przesyłkę zwrotną - prosimy o zachowanie dowodu nadania przesyłki zwrotnej.

JAKI JEST ADRES ZWROTNY?

Adres dostawy zwrotnej zostanie podany po zatwierdzeniu wniosku o zwrot.

JAK DŁUGO POTRWA ZWROT PIENIĘDZY?

Otrzymanie, przetworzenie i zaksięgowanie zwrotu na koncie może potrwać do 21 dni.

CZY MOGĘ POPROSIĆ O PRODUKT W INNYM ROZMIARZE?

Należy postępować zgodnie z procesem zwrotu i złożyć nowe oddzielne zamówienie.

CZY OTRZYMAŁEM NIEWŁAŚCIWY PRODUKT?

Jeśli otrzymałeś produkt, który różni się od zamówionego, skontaktuj się z nami w ciągu 48 godzin od jego otrzymania, abyśmy mogli zorganizować bezpieczny zwrot tego produktu.

Gwarancja

Niniejsza gwarancja obejmuje produkty zakupione we wszystkich zatwierdzonych przez BLOCCS obszarach geograficznych, z wyjątkiem produktów zakupionych w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Niniejsza gwarancja nie ma wpływu na prawa ustawowe użytkownika.

> Pobierz gwarancję.

Gwarancja tylko dla USA

> Pobierz gwarancję tylko dla USA.

Obsługa klienta

Naszym celem jest aby wszyscy naszym klientom podobało się wszystko, co robimy. W mało prawdopodobnym przypadku, gdy tak nie jest, chcemy o tym wiedzieć tak szybko, jak to możliwe, abyśmy mogli to naprawić i zapewnić, że nie się powtórzyć.

W przypadku wszelkich innych skarg zalecamy skontaktowanie się z naszym zespołem obsługi klienta, który z przyjemnością pomoże i rozwiąże wszelkie napotkane problemy.

Naszym celem jest rozpatrzenie wszystkich skarg w ciągu 5 - 10 dni roboczych.

Kontakt z naszym zespołem obsługi klienta:

Poprzez formularz KONTAKT lub telefonicznie pod numerem +44 (0) 1454 318197

M - F: 9:00 - 16:00 (GMT)